Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi Merkezi

Wiki Article


Tüp bebek tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi (In Vitro Fertilization), bir yumurta ve spermin vücut dışında bir uzmanlık laboratuarında birleştirildiği çeşitli doğurganlık sorunlarının üstesinden gelmek için kullanılan bir prosedürdür. Döllenmiş yumurtanın (embriyo), kadının rahmine aktarılmasından birkaç gün önce korunmuş bir ortamda büyümesine izin verilir, bu da hamilelik olasılığını arttırır.

Tüp Bebek Tedavisi , bir dizi doğurganlık sorununu aşmak için kullanılabilir ve birçok çift için onlara bebek sahibi olma şansını verir.

Tedaviniz deneyimli bir hemşire, danışman ve bilim adamı ekibi tarafından desteklenen doğurganlık uzmanınız tarafından koordine edilecektir. Bir aileye sahip olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve size en yüksek doğurganlık bakımı standardını sağlayacağımızı garanti edebiliriz.

Genellikle laboratuvarda Blastosist aşaması olarak bilinen 5. Güne kadar embriyolar yetiştiririz, çünkü bu embriyoların uterusa girme ihtimalinin daha yüksek olduğuna dair güçlü kanıtlar vardır.

Döllenmiş embriyolar, kadının rahmine basit bir prosedürle transfer edilir (embriyo transferi (pap smear’a çok benzer bir teknik).

İkiden fazla embriyo gelişirse, sonraki döngülerde kullanmak için fazla olanları dondurabiliriz. Embriyoların dondurulması hakkında daha fazla bilgi edinin …

Sperm kalitesiyle ilgili herhangi bir endişe varsa, döllenme işlemi Intracytoplasmic Sperm Injection (ICSI) tarafından gerçekleştirilir. Bu, her bir yumurtaya bir spermin yerleştirildiği yerdir.
Tüp Bebek Tedavisi

Report this wiki page